Новинка

Годинник Guardo S02433-1 (m.WGW)
- В наявності
- Код: 5903814020507
6 000 ₴
+380 (67) 610-90-67
- +380 (95) 470-95-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночі наручні годинники Guardo
Guardo S02433-1 (m.WGW)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guardo |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Покриття | Часткове покриття PVD |
| Браслет/Ремінець | Керамічний |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Колір циферблату | Перламутровий |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Механізм | |
| Калібр | 2035 |
- Ціна: 6 000 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова коробка Guardo

